Binnentuin Franciscus sfeervoller dankzij ‘Knieperkes’

Eind vorig jaar werden er door onze gemeenteleden knieperkes gebakken voor een goed doel. Dat goede doel werd het opfleuren van de binnentuin van woonzorgcentrum Franciscus. Vertegenwoordigers van de Diaconie, Hennie Wessels en Laura Rooselaar, zagen met eigen ogen hoe de binnentuin van het geschonken geld is opgeknapt. Tafels, parasols, kussens, bloembakken- en potten met fleurige bloemen maken er een sfeervol geheel van. Erna Sleiderink, coördinator activiteiten toonde zich erg blij met deze fleurige binnentuin. “Het is dit jaar ook veel meer gebruikt dan in andere jaren. Onze bewoners gingen er vaak zitten, en dat heeft voor een deel met deze coronatijd te maken, maar het fleurige geheel nodigde ook uit om er een plekje te zoeken. Daar kunnen ze afstand houden en toch gezellig van het mooie weer genieten,” vertelt Erna.

De zomer is nu op zijn retour en dus zal de binnentuin de komende herfst – en wintermaanden niet of nauwelijks gebruikt worden. “Maar volgend jaar hopen we er weer te zitten om te genieten van de mooie spullen, die we mochten ontvangen dankzij de opbrengst van het knieperkes bakken. En tevens hopen we er dan ook weer Coronavrij bij te zitten,” besluit Erna Sleiderink